Zavřít zprávu

Něco se pokazilo


Špatná odezva serveru. Zkuste obnovit stránku.

Zásilková opravna obuvi

Svěřte Vaše boty profesionálům

Ste naša Popoluška?

Proč vznikla zásilková opravna obuvi?

Staré české přísloví říká: „Řemeslo má zlaté dno“. Bohužel již delší dobu sledujeme nejen v České republice, ale i v celé Evropě odklon od tradičních řemesel. Tento fenomén se začíná projevovat nedostatkem zručných odborníků a řemeslníků téměř ve všech oborech.

Nejinak je tomu i při opravách obuvi.

Zákazníci začínají pociťovat nedostatek kvalifikovaných pracovních sil na obuvnických dílnách, a proto jsme se u Bati rozhodli, zřídit zásilkovou opravnu obuvi a tím rozšířit náš zákaznický servis.

Jak tato služba funguje?

Pokud není zrovna ve vašem městě opravna obuvi na patřičné úrovni, můžete vadnou obuv odnést na kteroukoliv prodejnu Baťa, odkud ji naši pracovníci odešlou do specializované opravny ve Zlíně. Na stejném místě si obuv zase vyzvednete.

Sortiment nabízených služeb zásilkovou službou je omezen nabídkou a pracovníci prodejny vás rádi s rozsahem našich služeb seznámí. Zjednodušeně se dá říct, že kromě běžných oprav obuvi se zde snažíme i o drobné opravy kožené galanterie.

Požaduje-li zákazník výměnu některých ze spodkových dílců (patníky, podrážky), je ponechána volba materiálu na opraváři, který provede výběr materiálu dle vlastního uvážení a zkušeností s cílem přiblížit se původnímu vzhledu a dosáhnout co nejlepší úrovně opravy.

Co od zásilkové opravny a jejích pracovníků očekávat?

kvalitní materiály

dokonalý servis

mistři v oboru

Naši pracovníci jsou pravidelně školení tak, aby měli přehled o nových technologiích či materiálech, které se u obuvi vyskytují, ať už jde o obuv tuzemské výroby nebo ze zahraničí.

Než se jednotlivé materiály dostanou na obuvnickou dílnu, předchází tomu podrobné zkoušky ve zlínské zkušebně materiálů. K zákazníkům se tedy dostanou materiály, které vynikají kvalitou a budou na obuvi fungovat.

Záruka na opravu

Na opravenou obuv je poskytována záruka v délce 6 měsíců, vztahuje se na vady výrobní a přímo související s provedenou opravou.

Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením nebo nesprávným používáním obuvi.

Členové Baťa klubu mohou jako v ostatních opravnách využít 10% slevu z původní ceny opravy. Pokud ještě nejste členy Baťa klubu, tak se zaregistrujte a užívejte si spousty výhod členství.

Kolik zaplatíte?

Ceny oprav jsou velmi individuální a rozdílné dle rozsahu poškození obuvi. V kamenných opravnách společnosti Baťa se průměrná cena opravy pohybuje kolem 170 korun.

Za zásilkový způsob opravy se nic nepřiplácí.

Neváhejte našI novou službu vyzkoušet:

stáhněte si zakázkový list

zakřížkujte vadu, kterou chcete u obuvi opravit

do poznámky popište případné další vady a poškození, které se na obuvi ještě vyskytují

vyplňte kontaktní údaje pro případný dotaz obuvnické dílny

platba za opravu obuvi bude provedena při převzetí

Předpokládaná doba opravy je 14 dnů.

Načítání...

Odeslali jsme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračujte na přihlášení

Ztratil jste heslo?

Je snadné ztratit přehled o vašich přístupových údajích. Chceme vám proto pomoci s jednoduchou obnovou hesla.

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Byli jste úspěšně přihlášeni jako

Načítání...

Děkujeme, že jste se k nám přidali

Stačí pouze zkontrolovat Váš e-mail a potvrdit přihlášení k odběru. Již brzy se můžete těšit na novinky od Bati. Bereme spam hodně vážně, chceme proto mít jistotu, že je všechno správně.