Zavřít zprávu

Něco se pokazilo

Špatná odezva serveru. Zkuste obnovit stránku.

Zanech českou stopu

Vydejte se po stopách tradičního českého řemesla. Vyberte si z kolekce českých výrobků kvalitní a poctivé boty, které od nápadu po odeslání na prodejnu nikdy neopustily naši zemi. Jsou totiž výsledkem šikovných rukou ševců z malé továrny v Dolním Němčí u Uherského Hradiště.

Tuto ručně dělanou volnočasovou obuv obvykle najdete pod značkou Weinbrenner a od prvního vzorku po finální botu netrvá její výroba více než jeden týden. Při vyčinění kůže, šití, lepení, tvarování a lisování na kopytu projde rukama desítek našich nejzkušenějších kolegů. K tradičnímu řemeslu se navíc často přidává i neotřelý design. Zdejší továrna totiž dlouhodobě spolupracuje se studenty středních a vysokých škol zaměřených na design.

Nazujte si pohodlné boty představující pětadvacet let zkušeností a osvědčených postupů výroby. Boty, které pro vás s důrazem na každý detail vyrábíme už čtvrt století.

Sdílej příběh poctivé
české boty

Načítání...

Odeslali jsme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračujte na přihlášení

Ztratil jste heslo?

Je snadné ztratit přehled o vašich přístupových údajích. Chceme vám proto pomoci s jednoduchou obnovou hesla.

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Přihlášení

Pokud jste se do starého klubu přihlašovali číslem karty a PINem, tak pro první přihlášení do nového klubu zadejte číslo karty (bez mezer) do pole pro e-mail a PIN do pole pro heslo.

Zapomněli jste heslo?

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Byli jste úspěšně přihlášeni jako

Načítání...

Děkujeme, že jste se k nám přidali

Stačí pouze zkontrolovat Váš e-mail a potvrdit přihlášení k odběru. Již brzy se můžete těšit na novinky od Bati. Bereme spam hodně vážně, chceme proto mít jistotu, že je všechno správně.