Zavřít zprávu

Něco se pokazilo

Špatná odezva serveru. Zkuste obnovit stránku.

Držte krok s trendy podzimu a zimy

Odhalte módní nezbytnosti, které jsme pro vás vybrali na chladné listopadové a prosincové dny. Kolekce se vám postupně představí v průběhu osmi týdnů, a věříme, že vás naše must-have kousky inspirují k zajímavým outfitům. Poznejte tajemství Baťa kolekce a najděte si svůj osobitý styl.Odhalte módní nezbytnosti, které jsme pro vás vybrali na chladné listopadové a prosincové dny. Kolekce se vám postupně představí v průběhu osmi týdnů, a věříme, že vás naše must-have kousky inspirují k zajímavým outfitům. Poznejte tajemství Baťa kolekce a najděte si svůj osobitý styl.

ELEGANTNÍ DÁMSKÉ KOZAČKY

Ve výšce ke kotníkům i nad kolena jsou must-have letošní sezóny. Vysoké kozačky Vám dodají sebevědomí, nižší kotníčková obuv doladí Váš městský styl. Jehlové podpatky prodlouží nohy až do nebes. Vsaďte na černou klasiku anebo zkuste něco nového a obujte hnědou, béžovou či vínovou variantu. Hodí se k úzkým kalhotám, pleteným svetrům s velkými oky a trendy kožíškům.

ELEGANTNÍ DÁMSKÉ KOZAČKY

Ve výšce ke kotníkům i nad kolena jsou must-have letošní sezóny. Vysoké kozačky Vám dodají sebevědomí, nižší kotníčková obuv doladí Váš městský styl. Jehlové podpatky prodlouží nohy až do nebes. Vsaďte na černou klasiku anebo zkuste něco nového a obujte hnědou, béžovou či vínovou variantu.

NÁPADITÉ BROQUE ZDOBENÍ

Klasické brogue zdobení už není pouze záležitostí elegantních polobotek. Letos vsaďte na stylovou kotníčkovou obuv s perforací, která zaujme na první pohled. Smršť kvalitních materiálů, precizního prošívání a pohodlné podešve si vás omotá okolo prstu. Zkuste kombinaci se „slušňáckými“ outfity anebo popusťte uzdu fantazii a oblečte maskáčové kalhoty s koženou bundou. Budete překvapeni, jak skvěle takový rebelský look vypadá.

NÁPADITÉ BROQUE ZDOBENÍ

Klasické brogue zdobení už není pouze záležitostí elegantních polobotek. Letos vsaďte na stylovou kotníčkovou obuv s perforací, která zaujme na první pohled. Smršť kvalitních materiálů, precizního prošívání a pohodlné podešve si vás omotá okolo prstu.

V e-shopu již vyprodáno

1 599 Kč

kód 794-6630 / vel. 36-41
V e-shopu již vyprodáno

1 199 Kč

kód 961-6606
V e-shopu již vyprodáno

2 799 Kč 2 999 Kč

kód 794-6631 / vel. 36-41
V e-shopu již vyprodáno

1 999 Kč

kód 826-9647 / vel. 41-46
V e-shopu již vyprodáno

1 759 Kč

kód 896-2646 / vel. 41-46
V e-shopu již vyprodáno

1 759 Kč

kód 896-3646 / vel. 41-46
Načítání...

Odeslali jsme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračujte na přihlášení

Ztratil jste heslo?

Je snadné ztratit přehled o vašich přístupových údajích. Chceme vám proto pomoci s jednoduchou obnovou hesla.

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Přihlášení

Pokud jste se do starého klubu přihlašovali číslem karty a PINem, tak pro první přihlášení do nového klubu zadejte číslo karty (bez mezer) do pole pro e-mail a PIN do pole pro heslo.

Zapomněli jste heslo?

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Byli jste úspěšně přihlášeni jako

Načítání...

Děkujeme, že jste se k nám přidali

Stačí pouze zkontrolovat Váš e-mail a potvrdit přihlášení k odběru. Již brzy se můžete těšit na novinky od Bati. Bereme spam hodně vážně, chceme proto mít jistotu, že je všechno správně.