Zavřít zprávu

Něco se pokazilo

Špatná odezva serveru. Zkuste obnovit stránku.

Držte krok s trendy podzimu a zimy

Odhalte módní nezbytnosti, které jsme pro vás vybrali na chladné listopadové a prosincové dny. Kolekce se vám postupně představí v průběhu osmi týdnů, a věříme, že vás naše must-have kousky inspirují k zajímavým outfitům. Poznejte tajemství Baťa kolekce a najděte si svůj osobitý styl.Odhalte módní nezbytnosti, které jsme pro vás vybrali na chladné listopadové a prosincové dny. Kolekce se vám postupně představí v průběhu osmi týdnů, a věříme, že vás naše must-have kousky inspirují k zajímavým outfitům. Poznejte tajemství Baťa kolekce a najděte si svůj osobitý styl.

KVĚTINOVÝ GLAM ROCK

Vyrazte na boj proti pochmurnému počasí a nechte svůj styl rozkvést barvami podzimu. Chelsea a šněrovací obuv s masivní strukturovanou podešví doladí Váš uvolněný městský look. Díky nadčasovému střihu a kvalitním materiálům se budete cítit pohodlně po celý den. Hodí se k úzkým džínům, kožešinovým vestám a oblečení s károvaným vzorem.

KVĚTINOVÝ GLAM ROCK

Vyrazte na boj proti pochmurnému počasí a nechte svůj styl rozkvést barvami podzimu. Chelsea a šněrovací obuv s masivní strukturovanou podešví doladí Váš uvolněný městský look. Díky nadčasovému střihu a kvalitním materiálům se budete cítit pohodlně po celý den.

MOTORKÁŘSKÝ STYL

Motorky ani drsné výrazy nejsou potřeba. Dnes stačí pro nefalšovaný motorkářský styl to správné obutí. Kotníčková obuv s lehce rebelským nádechem je nadčasová a snadno se kombinuje s Vašimi oblíbenými outfity. Kvalitní kůže, přezky, kovové spony, zajímavé prošívání – vše je dovoleno a čím více, tím lépe. Motorkářské boty noste s šedými kalhotami a doplňte dlouhým elegantním kabátem pro ten správný kontrast. Pokud chcete zachovat celý look ve stejném duchu, zvolte koženou bundu a roztrhané džíny.

MOTORKÁŘSKÝ STYL

Motorky ani drsné výrazy nejsou potřeba. Dnes stačí pro nefalšovaný motorkářský styl to správné obutí. Kotníčková obuv s lehce rebelským nádechem je nadčasová a snadno se kombinuje s Vašimi oblíbenými outfity. Kvalitní kůže, přezky, kovové spony, zajímavé prošívání.

V e-shopu již vyprodáno

2 599 Kč

kód 596-3620 / vel. 36-41
V e-shopu již vyprodáno

1 599 Kč

kód 964-4233
V e-shopu již vyprodáno

2 599 Kč

kód 596-9609 / vel. 35-40

3 599 Kč

kód 964-6106

699 Kč

kód 904-6117 / vel. M,L,XL
V e-shopu již vyprodáno

2 799 Kč

kód 894-4683 / vel. 40-45
Načítání...

Odeslali jsme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračujte na přihlášení

Ztratil jste heslo?

Je snadné ztratit přehled o vašich přístupových údajích. Chceme vám proto pomoci s jednoduchou obnovou hesla.

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Přihlášení

Pokud jste se do starého klubu přihlašovali číslem karty a PINem, tak pro první přihlášení do nového klubu zadejte číslo karty (bez mezer) do pole pro e-mail a PIN do pole pro heslo.

Zapomněli jste heslo?

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Byli jste úspěšně přihlášeni jako

Načítání...

Děkujeme, že jste se k nám přidali

Stačí pouze zkontrolovat Váš e-mail a potvrdit přihlášení k odběru. Již brzy se můžete těšit na novinky od Bati. Bereme spam hodně vážně, chceme proto mít jistotu, že je všechno správně.