Zavřít zprávu

Něco se pokazilo


Špatná odezva serveru. Zkuste obnovit stránku.

Nakupování v e-shopu

1. Objednání

Zboží lze prostřednictvím zásilkové služby Bata Home objednat v katalogu na www.bata.cz, na telefonní lince Baťa kontakt 577 685 277, nebo přímo na prodejnách Baťa ČR. Objednání je ve všech případech pro objednatele závazné. Baťa, akciová společnost nezaručuje, že objednané zboží je v okamžiku objednání dostupné. V případě nedostupnosti zboží z objednávky nelze zajistit náhradu jiným zbožím. Každý objednatel má právo být o průběhu vyřízení objednávky informován informačním kanálem (email, SMS), který si zvolí. Informace o průběhu objednávky lze získat také na lince Baťa kontakt 577 685 277.

2. Dodání

Objednané zboží bude prodejnou zasláno prostřednictvím zvoleného dopravce na uvedené jméno a adresu objednatele v rámci České republiky. Objednávka bude vyřízena bez zbytečného odkladu a doručena nejpozději do 5 pracovních dnů. Zásilka bude obsahovat objednané zboží a prodejní doklad včetně záručního listu. V případě vícepoložkové objednávky mohou být jednotlivé položky expedovány z různých míst.

Objednatel souhlasí s využitím uvedených osobních údajů pro potřeby kontaktu a doručení zvoleným dopravcem.

V případě dopravy PPL Expresní doručení je možné pro vybrané oblasti zvolit večerní doručení.

3. Cena a platební podmínky

Cena za doručení jedné objednávky je nezávislá na počtu objednaných kusů a řídí se platným ceníkem služby Bata Home uvedeným zde.
Členové Baťa klubu jsou pro přiznání výhod povinni uvést během objednávkového procesu platné číslo Baťa klub karty a PIN, nebo se přihlásit platným uživatelským jménem a heslem. Na zboží objednané zásilkovou službou Bata Home lze použít pouze slevy pro tento způsob objednání určené. Před objednáním se informujte u personálu prodejny, na www.bata.cz, nebo na lince Baťa kontakt 577 685 277.

Platbu za objednané zboží je možné provést následujícími způsoby:

  • Dobírkou při dodání zboží – platba dobírkou je zpoplatněna 29 Kč (nevztahuje se na členy Baťa klubu v úrovni Deluxe, Platinum).
  • Jinou platební kartou Jak platit kartou?

Přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě.

 Loga kartove asociace

4. Vrácení zboží a reklamace

Pokud objednané zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, může jej zákazník během 60 dní po převzetí vrátit v kterékoliv prodejně Baťa v České republice, nebo jej zaslat na vlastní náklady zpět na adresu odesilatele. Do balíku nezapomeňte přiložit prodejní doklad a vratkový formulář. Tento postup je v souladu s § 1829 odst. 7 občanského zákoníku.

Vracené zboží nesmí být poškozeno, musí být předáno včetně všech původních obalů a kupního dokladu. Místo vámi vráceného zboží si budete moci vybrat jiné zboží v odpovídající hodnotě, případně vám do 14 dní od nákupu vrátíme finance hotově nebo zpět na platební kartu. V případě vrácení zboží v době delší, než 14 dní vám místo finanční částky nabídneme výměnu zboží či refundaci prostřednictvím ověřovaných šeků, které lze využít v jakékoliv naší prodejně po dobu jednoho roku.

Reklamace takto objednaného zboží se řídí platným reklamačním řádem uvedeným zde.

5. Ostatní

Zásilková služba Bata Home se nevztahuje na zboží v likvidaci.

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Baťa naleznete zde

Načítání...

Odeslali jsme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračujte na přihlášení

Ztratil jste heslo?

Je snadné ztratit přehled o vašich přístupových údajích. Chceme vám proto pomoci s jednoduchou obnovou hesla.

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Byli jste úspěšně přihlášeni jako

Načítání...

Děkujeme, že jste se k nám přidali

Stačí pouze zkontrolovat Váš e-mail a potvrdit přihlášení k odběru. Již brzy se můžete těšit na novinky od Bati. Bereme spam hodně vážně, chceme proto mít jistotu, že je všechno správně.