Zavřít zprávu

Něco se pokazilo

Špatná odezva serveru. Zkuste obnovit stránku.

Czech Chicks

Odhalte 4 podzimní nezbytnosti, které pro vás vybraly nejpopulárnější české fashion blogerky Hanka a Verča z blogu Czechchicks.com. Kolekce se vám postupně představí v průběhu osmi týdnů tak, abyste už v říjnu měly všechny Baťa Must-have doplňky ve svém šatníku. Poznejte tajemství Baťa kolekce a vkročte rovnýma nohama do krásného podzimu.

Ve vyšší společnosti

Vstupenkou do vyšší společnosti jsou letos vysoké natahovací kozačky. Kozačky, které dokonale sedí na noze a jsou božsky pohodlné. Jednoduché linie obepínající nohu do různých výšek oživuje zajímavý podpatek nebo jemný detail. U kozaček platí pravidlo, že čím jsou vyšší, tím dramatičtější sex-appeal přináší. Fashion blogerky z Czech Chicks zařadily natahovací kozačky do seznamu doplňků, které vám na podzim nesmí chybět.

Ve vyšší společnosti

Vstupenkou do vyšší společnosti jsou letos vysoké natahovací kozačky. Kozačky, které dokonale sedí na noze a jsou božsky pohodlné. Jednoduché linie obepínající nohu do různých výšek oživuje zajímavý podpatek nebo jemný detail.

Načítání...

Odeslali jsme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračujte na přihlášení

Ztratil jste heslo?

Je snadné ztratit přehled o vašich přístupových údajích. Chceme vám proto pomoci s jednoduchou obnovou hesla.

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Přihlášení

Pokud jste se do starého klubu přihlašovali číslem karty a PINem, tak pro první přihlášení do nového klubu zadejte číslo karty (bez mezer) do pole pro e-mail a PIN do pole pro heslo.

Zapomněli jste heslo?

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Byli jste úspěšně přihlášeni jako

Načítání...

Děkujeme, že jste se k nám přidali

Stačí pouze zkontrolovat Váš e-mail a potvrdit přihlášení k odběru. Již brzy se můžete těšit na novinky od Bati. Bereme spam hodně vážně, chceme proto mít jistotu, že je všechno správně.