Zavřít zprávu

Něco se pokazilo

Špatná odezva serveru. Zkuste obnovit stránku.

Czech Chicks

Odhalte 4 podzimní nezbytnosti, které pro vás vybraly nejpopulárnější české fashion blogerky Hanka a Verča z blogu Czechchicks.com. Kolekce se vám postupně představí v průběhu osmi týdnů tak, abyste už v říjnu měly všechny Baťa Must-have doplňky ve svém šatníku. Poznejte tajemství Baťa kolekce a vkročte rovnýma nohama do krásného podzimu.

Glam Rock

Letos na podzim nemusíte umět zpívat ani hrát na kytaru, abyste mohly nosit stylové outfity rockových hvězd. Zahrajte si se stylem, který zve zpět na scénu módu inspirovanou ikonami punku, grunge, rocku i metalu. Rockový glamour je letos na podzim plný impozantních střihů, kovových cvoků, metalických odlesků.

Glam Rock

Letos na podzim nemusíte umět zpívat ani hrát na kytaru, abyste mohly nosit stylové outfity rockových hvězd. Rockový glamour je letos na podzim plný impozantních střihů, kovových cvoků, metalických odlesků.

Načítání...

Odeslali jsme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračujte na přihlášení

Ztratil jste heslo?

Je snadné ztratit přehled o vašich přístupových údajích. Chceme vám proto pomoci s jednoduchou obnovou hesla.

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Přihlášení

Pokud jste se do starého klubu přihlašovali číslem karty a PINem, tak pro první přihlášení do nového klubu zadejte číslo karty (bez mezer) do pole pro e-mail a PIN do pole pro heslo.

Zapomněli jste heslo?

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Byli jste úspěšně přihlášeni jako

Načítání...

Děkujeme, že jste se k nám přidali

Stačí pouze zkontrolovat Váš e-mail a potvrdit přihlášení k odběru. Již brzy se můžete těšit na novinky od Bati. Bereme spam hodně vážně, chceme proto mít jistotu, že je všechno správně.