Zavřít zprávu

Něco se pokazilo


Špatná odezva serveru. Zkuste obnovit stránku.

Czech Chicks

Odhalte 4 podzimní nezbytnosti, které pro vás vybraly nejpopulárnější české fashion blogerky Hanka a Verča z blogu Czechchicks.com. Kolekce se vám postupně představí v průběhu osmi týdnů tak, abyste už v říjnu měly všechny Baťa Must-have doplňky ve svém šatníku. Poznejte tajemství Baťa kolekce a vkročte rovnýma nohama do krásného podzimu.

Ikona podzimu

Ať už na podpatku, nebo bez, v kůži, či v semišové úpravě, kotníčková obuv je ikonou podzimu. A právě kotníčková obuv je tip číslo jedna podzimních nezbytností od módních blogerek Czech Chicks. Hanka i Verča si vybraly krásné podzimní tóny zaprášené hořčice a koňaku, které jsou zároveň barvami sezóny. Kotníčkovou obuv hravě zkombinujete s jakýmkoliv podzimním outfitem. Patří mezi nejzákladnější a nejikoničtější doplňky podzimního šatníku.

Ikona podzimu

Ať už na podpatku, nebo bez, v kůži, či v semišové úpravě, kotníčková obuv je ikonou podzimu. A právě kotníčková obuv je tip číslo jedna podzimních nezbytností od módních blogerek Czech Chicks.

Načítání...

Odeslali jsme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračujte na přihlášení

Ztratil jste heslo?

Je snadné ztratit přehled o vašich přístupových údajích. Chceme vám proto pomoci s jednoduchou obnovou hesla.

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Byli jste úspěšně přihlášeni jako

Načítání...

Děkujeme, že jste se k nám přidali

Stačí pouze zkontrolovat Váš e-mail a potvrdit přihlášení k odběru. Již brzy se můžete těšit na novinky od Bati. Bereme spam hodně vážně, chceme proto mít jistotu, že je všechno správně.