Zavřít zprávu

Něco se pokazilo

Špatná odezva serveru. Zkuste obnovit stránku.

Registrace do Baťa Klubu

Zaregistrujte se pomocí formuláře níže.
Můžete se těšit na klubové ceny, poukázky za nákupy a exkluzivní akce.Více o Baťa klubu

Baťa Klub
Načítání...

Ano, chci vytvořit členský účet v Baťa klubu dle Podmínek Baťa klubu (Podmínky) a beru na vědomí, že vedení účtu zahrnuje nezbytné zpracování mých osobních údajů dle dokumentu Zásady zpracování osobních údajů (Zásady). Prohlašuji, že jsem se s Podmínkami a Zásadami řádně seznámil(a), souhlasím s nimi a beru na vědomí svá práva uvedená v Zásadách, zejména právo na námitky proti přímému marketingu.

Ano, chci být informován(a) o nových kolekcích, zajímavých událostech, žhavých módních trendech, exkluzivních nabídkách, speciálních slevách a souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky nebo poštou. Souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odvolat.

Ano, chci přizpůsobit obsah webu i obchodních sdělení mým přáním a potřebám a za tímto účelem souhlasím s rozhodováním založeným výhradně na automatizovaném zpracování mých osobních údajů včetně profilování. Souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odvolat.

* Povinný údaj

Odeslali jsme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračujte na přihlášení

Ztratil jste heslo?

Je snadné ztratit přehled o vašich přístupových údajích. Chceme vám proto pomoci s jednoduchou obnovou hesla.

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Přihlášení

Pokud jste se do starého klubu přihlašovali číslem karty a PINem, tak pro první přihlášení do nového klubu zadejte číslo karty (bez mezer) do pole pro e-mail a PIN do pole pro heslo.

Zapomněli jste heslo?

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Byli jste úspěšně přihlášeni jako

Načítání...

Děkujeme, že jste se k nám přidali

Stačí pouze zkontrolovat Váš e-mail a potvrdit přihlášení k odběru. Již brzy se můžete těšit na novinky od Bati. Bereme spam hodně vážně, chceme proto mít jistotu, že je všechno správně.