Zavřít zprávu

Něco se pokazilo

Špatná odezva serveru. Zkuste obnovit stránku.

Registrace do Baťa Klubu

Zaregistrujte se pomocí formuláře níže.
Můžete se těšit na klubové ceny, poukázky za nákupy a exkluzivní akce.Více o Baťa klubu

Baťa Klub
Načítání...

Ano, chci vytvořit členský účet v Baťa klubu a stát se členem Baťa klubu dle Pravidel Baťa klubu (Pravidla). Prohlašuji, že jsem se s Pravidly řádně seznámil(a) a souhlasím s nimi. Beru na vědomí, že pro realizaci mého členství v Baťa klubu je nezbytné zpracování mých osobních údajů a prohlašuji, že jsem se řádně seznámil(a) s podmínkami zpracování mých osobních údajů uvedenými v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu uvedeném v Souhlasu se zpracováním osobních údajů, přičemž prohlašuji, že jsem se s tímto dokumentem řádně seznámil(a).

Ano, chci být informován(a) o nových kolekcích, zajímavých událostech, žhavých módních trendech, exkluzivních nabídkách, speciálních slevách a souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky nebo poštou. Souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odvolat.

Ano, chci přizpůsobit obsah webu i obchodních sdělení mým přáním a potřebám a za tímto účelem souhlasím s rozhodováním založeným výhradně na automatizovaném zpracování mých osobních údajů včetně profilování. Souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odvolat.

* Povinný údaj

Odeslali jsme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračujte na přihlášení

Ztratil jste heslo?

Je snadné ztratit přehled o vašich přístupových údajích. Chceme vám proto pomoci s jednoduchou obnovou hesla.

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Přihlášení

Pokud jste se do starého klubu přihlašovali číslem karty a PINem, tak pro první přihlášení do nového klubu zadejte číslo karty (bez mezer) do pole pro e-mail a PIN do pole pro heslo.

Zapomněli jste heslo?

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na e-mailu kontakt@bata.cz nebo na telefonu +420577685277

Byli jste úspěšně přihlášeni jako

Načítání...

Děkujeme, že jste se k nám přidali

Stačí pouze zkontrolovat Váš e-mail a potvrdit přihlášení k odběru. Již brzy se můžete těšit na novinky od Bati. Bereme spam hodně vážně, chceme proto mít jistotu, že je všechno správně.