AKTUALITY

Informace o otevření nových prodejen, úpravě otevírací doby nebo probíhajících akcích najdete právě zde. Buďte součástí Baťa světa a sledujte nás také na Facebooku.


OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVÉ PRODEJNY I BĚHEM LOCKDOWNU

Stále hledáme cesty, jak být blíž vám, našim milým zákazníkům, proto jsme od začátku roku otevřeli hned tři nové prodejny na místech, které oceníte i z hlediska dostupnosti.


OC VARYÁDA

Karlovy Vary se mohou pyšnit již třetí prodejnou. Vybudováním této prodejny jsme si dali za cíl přiblížit se místním zákazníkům, kteří ocení pohodlné parkování v nákupním centru a dlouhou otevírací dobu od 9:00 do 21:00 hodin. Těšit se můžete na profesionální personál, který vám poradí nejen s výběrem kabelek, tašek či obuvi a její velikosti, ale i se správnou péčí o ni.

varzada

Přejít na detail prodejny


GALERIE MORITZ OLOMOUC

Nová prodejna v olomoucké Galerii Moritz slouží zákazníkům od začátku března. Součástí prodejní plochy je také odpočinkově inspirativní zóna pod patronací Nadace Tomáše Bati pro fanoušky naší značky, obdivovatele filozofie a studenty baťovského systému. Kromě široké nabídky obuvi a doplňků je možné si nakoupit originální dárkové předměty, např. plecháčky, keramické termo hrnky, knihy nebo plakáty. Jistě oceníte příjemné prostředí čítárny, kde si můžete pochutnat na dobré kávě.

Přejít na detail prodejny


PRODEJNA V JABLONCI NAD NISOU

Jablonec nad Nisou se dočkal nové prodejny v polovině dubna. Novou jabloneckou prodejnu najdete na pěší zóně v Komenského ulici v nárožním domě známém jako Jizera. Koncept prodejny zajišťuje maximální osobní služby v kombinaci s širším sortimentem.

Koncept nových prodejen vychází z baťovské filozofie, která se hlásí k osobním službám zákazníkům. S naším profesionálním personálem se budete moci proto poradit nejen o výběru správné velikosti, ale také třeba o péči o obuv, vhodných barevných kombinacích či aktuálních módních trendech.

Přejít na detail prodejny