Česká pošta - Balík Do ruky, Balík Na poštu

Doba dodání po celé ČR: následující pracovní den po odeslání zásilky (po dni předání zásilky České poště). Cena za dodání zásilky viz ceny a slevy Bata Home.

Balík Do ruky
Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.

Proč je Balík Do ruky tak výhodný?

 Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

  • Nezastihne-li Vás doručovatel při doručování zásilky na uvedené adrese, upozorní Vás Výzvou na uložení zásilky na poště.
  • Výzva, kterou naleznete v poštovní schránce, obsahuje i kontaktní informace (telefon) na poštu, kde máte zásilku uloženu.
  • Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo můžete požádat o opakované doručení zásilky běžnou doručovací pochůzkou na určitý den.
  • Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět odesílateli.

Balík Na poštu

Bude doručen přímo na jednu z 2 600 pošt, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat.

Proč je Balík Na poštu tak výhodný?
Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Sami si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

Aktuální informace o pohybu zásilky zdarma - podle podacího čísla:

Zadejte číslo zásilky u ČP:

  • prostřednictvím formuláře v pravé části této stránky
  • na webové stránce www.ceskaposta.cz, po zadání čísla vaší zásilky do sledování
  • na infolince Baťa kontakt 577 685 277 (pracovní dny 8 - 17h)

Víte, že:

  • si můžete nechat konkrétní, již uloženou zásilku přeposlat na jinou adresu?
  • si můžete nechat již uloženou zásilku přeposlat na jinou poštu v okolí?
  • si můžete prodloužit úložní dobu pro vyzvednutí zásilky?

Další podrobné informace naleznete webu České pošty v sekci Služby pro příjemce a adresáty.